• Ubezpieczenie Kosztów Leczenia

    Ubezpieczenie Kosztów Leczenia

Ubezpieczenie Kosztów Leczenia w podróży:


Wycieczki zagraniczne – ochrona na wypadek choroby - Ubezpieczenie Kosztów leczenia za granicą.


Wycieczka po Polsce – NW + OC


Wyjazd biznesowy

Wyjazd narciarski (Polska i zagranica)


Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla narciarzy i sprzętu


Ubezpieczenie dla rowerzystów

Ubezpieczenia kosztów leczenia w podróżach stają się coraz bardziej popularne. Osoby planujące swoje urlopy za granicami naszego kraju, wyjazdy służbowe, wyjazdy narciarskie i inne coraz częściej pytają o takie ubezpieczenia. Obawiają się jednak, że są one drogie. Nic bardziej mylnego!!! Koszty takiego ubezpieczenia są często zaskakująco niskie, a dają poczucie bezpieczeństwa.

Planują Państwo podróż za granicę, chcąc cieszyć się odpoczynkiem nie martwiąc się o ewentualne koszty w przypadku niedyspozycji? Zapraszamy - ubezpieczcie siebie i swoich bliskich na wymarzony wyjazd.


W Agencji Mega System wyszukamy dla Państwa najlepszą ofertę - służymy radą, porównamy ceny do zakresu. Fachowo doradzimy, kiedy należałoby rozszerzyć zakres ochrony i na co zwrócić uwagę przy wyborze ubezpieczenia.


Nasi doradcy zaproponują  ubezpieczenie dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Pomożemy wybrać najlepszą i najkorzystniejszą ofertę.

W ramach takiego ubezpieczenia mogą Państwo zawrzeć umowę zabezpieczającą przed kosztami związanymi z wydatkami poniesionymi na niezbędną pomoc medyczną, ale również rozszerzonymi o zakres dodatkowy:


ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków


ubezpieczenie pomocy doraźnej w podróży - Assistance


ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej w życiu prywatnym


ubezpieczenie bagażu podróżnego

ubezpieczenie sprzętu sportowego


ubezpieczenie kosztów pobytu osoby towarzyszącej


ubezpieczenie kosztów ratownictwa


jak również ubezpieczenie kosztów odwołania podróży

Ubezpiecz swój wymarzony wyjazd już dziś. Skontaktuj się z naszym doradcą, a w odpowiedzi otrzymasz najlepszą ofertę ubezpieczenia podróżnego w stosunkowo niskiej cenie.